getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = TR Test : 'TR/'
  • research
  • Points de vente
  • newsletter
  • Benim Cildim
TERMAL SU

VICHY TERMAL SUYU

TERMAL SU

- TERMAL SPA SUYU

51 yorum  |  Yorum yazın

Hassas ciltler için nadir ve yararlı minerallerce zengin güzellik iksiri.
Cilt tipi ne olursa olsun, cildini yatıştırıp tazelemek isteyen tüm kadınlar ve erkekler için. Hassas ciltler için önerilir.

Detaylı bilgi

Size en yakın yetkili eczaneyi bulun

EN HASSAS CİLDİ BİLE YATIŞTIRIR, KORUR VE TAZELER.  +

ETKİNLİK

Doğadan gelen maddelerle formüle edilmiştir, kimya ile taklit edilemez. Auvergne'in yanardağlarının derinliklerinden gelen saf ve yararlı Vichy Termal Spa Suyu yüzeye çıkmadan nadir minerallerle beslenir. Demir, potasyum, kalsiyum, mangan ve silikon dahil 15 yararlı mineralce zengin bu termal su, yatıştırıcı, güçlendirici ve yenileyici özellikleriyle bilinmektedir. Tüm ciltler üzerindeki etkisi dermatolojik kontrol altında 600 kişi üzerinde 34 test ile kanıtlanmıştır.

%100 saf, doğal bir etken madde. Hipoalerjenik, parfümsüzdür. Koruyucu madde içermez.

%20 daha az kızarıklık.
%52 daha az yanma hissi.
7 gün içinde cilt kuruluğu %83 azalır.
18-60 yaş arası 50 kişide yapılan dermatolojik klinik test.

TOLERANS

Zengin mineral içeriğiyle, Vichy Termal Spa Suyu cildi tazeler, rahatlık sağlar, tahriş olmuş cildi yatıştırır, cildin doğal savunmasını güçlendirir ve cilt hücrelerinin rejenerasyonunu hızlandırır.

SONUÇ

Makyajınızı çıkardıktan sonra ve günlük cilt bakım rutininizden önce, yüzünüzden 30 cm uzaktan temiz cilde sıkın. Birkaç saniye orada bırakın ve sonrasında bir mendil ile üzerine vurarak kurutun. Makyaja baz olarak ya da cildi ferahlatmak için günün her saati kullanılabilir.

rating : 5/5

“Güzel bir ürün, anında rahatlatıp ferahlatıyor yüzünüzü. Ben çoğu zaman tonik yerine yüzüme sıkıp üzerine serum ve nemlendirici uyguluyorum, çabuk emilmesini sağlıyor.”

Tüm yorumları görün

Uzman Tavsiyesi+

Uzman görüşleri, videoları ve tavsiyeleri.

Hakkında konuşulanlar+

Hakkındaki tüm yorumlar VICHY TERMAL SUYU TERMAL SU.

rating : 5/5

“Güzel bir ürün, anında rahatlatıp ferahlatıyor yüzünüzü. Ben çoğu zaman tonik yerine yüzüme sıkıp üzerine serum ve nemlendirici uyguluyorum, çabuk emilmesini sağlıyor.”

Görüşünüzü paylaşın