getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = TR Test : 'TR/'
  • research
  • Points de vente
  • newsletter
  • Benim Cildim

Yavaş Yaşlanan Kadınların Sırları

Yavaş Yaşlanan Kadınların Sırları

Yaşlanmasını yavaşlatan kadınların sırlarını sizler için topladık…

Genç kalabilmek için annelerinden öğrendikleri:


Hayatta sadece istediğiniz şeyler için gereken çabayı vermek önemli, ne istediğinizi bilirseniz hayat sizin için daha kolay olabilir. Unutmamak gerekir: Hissettiğiniz kadar gençsiniz!
Bunun dışında, sade giyinmek, abartı giyinmekten daha iyi hissetmeyi sağlayacaktır. Cilt bakımınızda özellikle yüz ve boyun nemlendirmesini ihmal etmeyin.

Kızınıza genç kalabilmek ile ilgili verecekleri tavsiyeler:


İnsan her zaman düşündüğünden daha fazlasını yapabilir; önemli olan kendine güvenmesidir. Kendinize her zaman güvenin.
Sigara içmeyin, her zaman uyumadan önce makyajınızı temizleyin ve günlük/haftalık olarak yapacağınız cildinizin bakımınızı bir rutin haline getirin.

Bulundukları yaşa göre genç görünmek ve iyi hissetmek için yaptıkları diyet ve güzellik sırları:


Gün içinde çok su içmek, sıkça duyduğumuz bir gerçektir. Cildi korumayı unutmamak ve her gece cildi nemlendirmek, cilt tipine uygun bakım ürünlerini kullanmak da güzelliğin önemli sırları arasında yer alır. Cildin canlanması için kullanılan cilt bakım ürünlerinin uygulaması esnasında yapılan masaj da size kendinizi iyi hissettirecektir.

Stresten uzaklaşmak için neler yapıyorsunuz?


Temiz ve açık havada yürüyüş her derde devadır! Buna ek olarak, farkındalığınızı arttırmak için yapılacak meditasyon, modunuzun artmasına yardımcı olacaktır. Stresli anlarınızda sahip olduğunuz güzellikleri düşünerek kendinizi motive edebilirsiniz.

Cilt Bakımı için Ürün Önerileri

Daha fazlasını okuyun

Cildinizin Genç Kalması Sizin Elinizde

Gizli Yaşlanma

Cildinizin Genç Kalması Sizin Elinizde

Her gün maruz kaldığınız çevresel faktörler ve yaşam tarzınız cilt yaşlanmasının %80’e kadarını etkiliyor. Ancak cilt yaşlanmasını yavaşlatarak, onun genç kalmasını sağlamak sizin elinizde!

makaleyi okuyun

Modunuzu Yükseltecek 7 Günlük Plan

Vichy’i Keşfedin

Modunuzu Yükseltecek 7 Günlük Plan

7 günlük dopdolu bir plana ne dersiniz? Kendinize zaman ayırmaktan tutun da yaşadığınız şehri farklı bir gözle görmeye kadar her şey bu plana dahil! Önerilen bu bir haftalık planı uyguladığınızda modunuzun hemen yükseldiğini, ruhunuz dinlendiğini göreceksiniz. Söz veriyoruz!

makaleyi okuyun

go to top