getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = TR Test : 'TR/'

Kayıt işlemi sırasında girilen kişisel bilgilerimin bu kapsamda L’Oréal Türkiye Kozmetik Sanayi ve Ticaret A.Ş. (“L’Oréal”) tarafından elektronik ve fiziki kayıt yöntemleriyle kaydedileceğini, pazarlama ve tanıtım amaçlarıyla L’Oréal tarafından saklanacağını, işleneceğini yine pazarlama ve tanıtım amaçlarıyla L’Oréal iş ortaklarına, L’Oréal iştirakleri ve bağlı şirketlerine veya L’Oréal’in yurt dışındaki şirketlerine aktarılabileceğini biliyorum ve bu konuların tamamına açıkça onay veriyorum.

Bilgilerinize ulaşma, bilgilerinizi düzeltme ve silme hakkına daima sahipsiniz. Eğer ki böyle bir insiyatif almak isterseniz bu adrese mail atmanız yeterli:  [email protected]

Danışın: Kişisel Data Korunumu Politikası ve Yasal Uyarı.

Tamam

Tamamİptal

Teşekkürler

Kapat
Kuru ve Yıpranmış Saçlar

Kuru ve Yıpranmış Saçlar

ş etkenler ya da saçınızın doğal yapısından kaynaklanan güçsüzlüklerden kaçışınız yoktur! Saçlarınız kurur ve yıpranır. Cansız ve yıpranmış mı? Zarar görmüş saç uçlarınızı besleyin.

Hangi ürünleri kullanmalısınız? Kuru ve yıpranmış saçlarınızı nasıl onarabilirsiniz? Saçınızı nasıl yıkamalı ve ona nasıl bir şekil vermelisiniz?  Kuru ve yıpranmış saçlarınızın bakıma girme zamanı!

    go to top