getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = TR Test : 'TR/'

Kayıt işlemi sırasında girilen kişisel bilgilerimin bu kapsamda L’Oréal Türkiye Kozmetik Sanayi ve Ticaret A.Ş. (“L’Oréal”) tarafından elektronik ve fiziki kayıt yöntemleriyle kaydedileceğini, pazarlama ve tanıtım amaçlarıyla L’Oréal tarafından saklanacağını, işleneceğini yine pazarlama ve tanıtım amaçlarıyla L’Oréal iş ortaklarına, L’Oréal iştirakleri ve bağlı şirketlerine veya L’Oréal’in yurt dışındaki şirketlerine aktarılabileceğini biliyorum ve bu konuların tamamına açıkça onay veriyorum.

Bilgilerinize ulaşma, bilgilerinizi düzeltme ve silme hakkına daima sahipsiniz. Eğer ki böyle bir insiyatif almak isterseniz bu adrese mail atmanız yeterli:  [email protected]

Danışın: Kişisel Data Korunumu Politikası ve Yasal Uyarı.

Tamam

Tamamİptal

Teşekkürler

Kapat
Uzman Görüşleri

Uzman Görüşleri

Güzellik uzmanlarımız merak ettiğiniz sorularınızı yanıtlıyor! Yaşlanma karşıtı bakımında en etkin aktif içerik nedir? Kırışıklıklarınızın görünümünü nasıl azaltabilirsiniz? Hava kirliliği, zararlı güneş ışınları vb. dış faktörlerden cildinizi nasıl koruyabilirsiniz? Güneş koruyucu ürününüzü nasıl seçmelisiniz? Günlük cilt bakımınız için ürün seçerken nelere dikkat etmelisiniz? Hepsinin cevabı burada!

Uzman çözümler ile sağlıklı görünümlü bir cilde sahip olabilirsiniz.

Daha fazlasını okuyun

go to top