getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = TR Test : 'TR/'

Kayıt işlemi sırasında girilen kişisel bilgilerimin bu kapsamda L’Oréal Türkiye Kozmetik Sanayi ve Ticaret A.Ş. (“L’Oréal”) tarafından elektronik ve fiziki kayıt yöntemleriyle kaydedileceğini, pazarlama ve tanıtım amaçlarıyla L’Oréal tarafından saklanacağını, işleneceğini yine pazarlama ve tanıtım amaçlarıyla L’Oréal iş ortaklarına, L’Oréal iştirakleri ve bağlı şirketlerine veya L’Oréal’in yurt dışındaki şirketlerine aktarılabileceğini biliyorum ve bu konuların tamamına açıkça onay veriyorum.

Bilgilerinize ulaşma, bilgilerinizi düzeltme ve silme hakkına daima sahipsiniz. Eğer ki böyle bir insiyatif almak isterseniz bu adrese mail atmanız yeterli:  [email protected]

Danışın: Kişisel Data Korunumu Politikası ve Yasal Uyarı.

Tamam

Tamamİptal

Teşekkürler

Kapat
VichyMen

VichyMen

#VichyMen nedir?

Erkekler için tasarlanmış özel bir seri.Bunun sizin için ne kadar önemli olduğunu aynı zamanda cilt bakımınızın şıklık ve stilinizin de bir parçası olduğunu biliyoruz.

Her yaş grubundaki erkeğin kendisiniz daha iyi hissedebilmesi için uzman tavsiyelerini size sunuyoruz.Çünkü sizi iyi hissetmenin ne kadar iyi olduğunu biliyoruz!

    Daha fazlasını okuyun

    go to top