getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = TR Test : 'TR/'

Kayıt işlemi sırasında girilen kişisel bilgilerimin bu kapsamda L’Oréal Türkiye Kozmetik Sanayi ve Ticaret A.Ş. (“L’Oréal”) tarafından elektronik ve fiziki kayıt yöntemleriyle kaydedileceğini, pazarlama ve tanıtım amaçlarıyla L’Oréal tarafından saklanacağını, işleneceğini yine pazarlama ve tanıtım amaçlarıyla L’Oréal iş ortaklarına, L’Oréal iştirakleri ve bağlı şirketlerine veya L’Oréal’in yurt dışındaki şirketlerine aktarılabileceğini biliyorum ve bu konuların tamamına açıkça onay veriyorum.

Bilgilerinize ulaşma, bilgilerinizi düzeltme ve silme hakkına daima sahipsiniz. Eğer ki böyle bir insiyatif almak isterseniz bu adrese mail atmanız yeterli:  [email protected]

Danışın: Kişisel Data Korunumu Politikası ve Yasal Uyarı.

Tamam

Tamamİptal

Teşekkürler

Kapat

Besleyici Bakım

Cildinizde gerginlik mi hissediyorsunuz? Öyleyse cildiniz rüzgar, soğuk veya yoğun bir yaşam tarzı nedeniyle zarar görmüş olabilir. Hayatınızın belli zamanlarında cildinizin ihtiyaçları değişebilir ve fazladan bakım gerekebilir. Bu nedenle Vichy, rahatsızlık veren gerginlik hissiyle savaşmak ve beslenmiş bir cilt için besleyici ürünler geliştirdi.

    Yükleniyor...