getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = TR Test : 'TR/'

Kayıt işlemi sırasında girilen kişisel bilgilerimin bu kapsamda L’Oréal Türkiye Kozmetik Sanayi ve Ticaret A.Ş. (“L’Oréal”) tarafından elektronik ve fiziki kayıt yöntemleriyle kaydedileceğini, pazarlama ve tanıtım amaçlarıyla L’Oréal tarafından saklanacağını, işleneceğini yine pazarlama ve tanıtım amaçlarıyla L’Oréal iş ortaklarına, L’Oréal iştirakleri ve bağlı şirketlerine veya L’Oréal’in yurt dışındaki şirketlerine aktarılabileceğini biliyorum ve bu konuların tamamına açıkça onay veriyorum.

Bilgilerinize ulaşma, bilgilerinizi düzeltme ve silme hakkına daima sahipsiniz. Eğer ki böyle bir insiyatif almak isterseniz bu adrese mail atmanız yeterli:  [email protected]

Danışın: Kişisel Data Korunumu Politikası ve Yasal Uyarı.

Tamam

Tamamİptal

Teşekkürler

Kapat
Vichy Mineralli Termal Suyu

Vichy Mineralli Termal Suyu

Vichy Mineralli Termal Suyu’nun nereden geldiğini merak ediyor musunuz? Bu Fransız hikâyesi Auvergne volkanlarında yüzyıllar öncesine dayanır.

Bu bölümde, Vichy Mineralli Termal Suyu’nun sağlıklı ve dayanıklı bir cilt için cilt bariyerini nasıl güçlendirdiğini öğreneceksiniz. Gündelik hayatın stresine karşı koymak, cildinize enerji vermek, korumak ve onu mükemmelleştirmek için,  Vichy'nin Mineralli Termal Suyu’nun gerçek gücünü keşfedin!

    Daha fazlasını okuyun

    go to top