getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = TR Test : 'TR/'

Kayıt işlemi sırasında girilen kişisel bilgilerimin bu kapsamda L’Oréal Türkiye Kozmetik Sanayi ve Ticaret A.Ş. (“L’Oréal”) tarafından elektronik ve fiziki kayıt yöntemleriyle kaydedileceğini, pazarlama ve tanıtım amaçlarıyla L’Oréal tarafından saklanacağını, işleneceğini yine pazarlama ve tanıtım amaçlarıyla L’Oréal iş ortaklarına, L’Oréal iştirakleri ve bağlı şirketlerine veya L’Oréal’in yurt dışındaki şirketlerine aktarılabileceğini biliyorum ve bu konuların tamamına açıkça onay veriyorum.

Bilgilerinize ulaşma, bilgilerinizi düzeltme ve silme hakkına daima sahipsiniz. Eğer ki böyle bir insiyatif almak isterseniz bu adrese mail atmanız yeterli:  [email protected]

Danışın: Kişisel Data Korunumu Politikası ve Yasal Uyarı.

Tamam

Tamamİptal

Teşekkürler

Kapat
Cildi Güzelleştiren Yiyecekler

Cildi Güzelleştiren Yiyecekler

Cildinizin güzelliğini ortaya çıkaracak besinler var mıdır? Evet var! Eğer ışıltılı ve parlak bir cilde sahip olmak istiyorsanız, bu besinleri ihmal etmemelisiniz.

Alışveriş listenize hangi besinleri eklemelisin? Cildinizi nasıl canlandırabilirsiniz? Bu besinler nasıl hazırlanmalıdır? Bu bölümde, cildinizin güzelliğini ortaya çıkaran bir beslenme düzeni için uzman tavsiye ve ipuçlarını keşfedin.

    Daha fazlasını okuyun

    go to top