Tamam

Tamam İptal

Teşekkürler

Kapat

Cildinin Genç Kalması %80* Senin Elinde!

Vichy Slow Âge cilt bakım serisi, Probiyotik türevi Bifidus, bitki kökü Antioksidan ekstresi Baicalin, UV filtreleri ve Vichy 15 minerailli Termal Suyu’nun eşsiz birleşiminden oluşmuştur.

Cildinin Genç Kalması %80* Senin Elinde!

Probiyotik türevi Bifidus: Cilt Bariyerini Güçlendirici


Probiyotikler, sağlığa yararlı etkileri üzerine uzun yıllar çalışmalar yapılmış yaşayan mikroorganizmalardır.Bifidus, Bifidobakteriyum Longum bakterisinin fermenatasyonundan elde edilmiş bir probiyotik türevidir. Probiyotik türevi Bifidus cilt bariyerini güçlendirir ve cildi çevresel faktörlere karşı korur. Daha güçlü, sıkı ve nemlenmiş bir cilt, sağlıkla ışıldayan bir cilt görünümü oluşur.

Slow Age

Antioksidan gücü: Baicalin bitki kökü


Vichy Laboratuvarları, Çin’de bulunan binlerce bitki türü arasından Antioksidan özelliği olan Baicalin’i seçti. Yüksek UV ışınlarına ve soğuk havaya maruz kalmış Şensi bölgesinde direniş gösteren Baicalin, bu gücü köklerinden aldığı için “altın kök” olarak anılmaya başlandı.
Baicalin, 2000 yıldır geleneksel Çin tedavisinde kullanılan 50 önemli bitki türünden biridir. Vichy Laboratuvarları, Baicalin’in üstün antioksidan özelliğinden faydalanarak yepyeni bir cilt bakım serisi oluşturdu.

Vichy Mineral Suyu: Yatıştırıcı, Güçlendirici, Ferahlatıcı


Fransa volkanlarından gelen eşsiz Vichy Termal Suyu, 15 mineralle zenginleştirilmiştir ve her Vichy ürününün formülünde yer almaktadır. Cildi yatıştırır, güçlendirir ve ferahlatır. Cildin dış etkenlere karşı daha güçlü olmasını sağlarken, pH düzeyini dengelemektedir.

UV Filtreleri: Cildi güneşe karşı korur.

Cilt Bakımı için Ürün Önerileri

 • PROBİYOTİK TÜREVİ İÇEREN BAKIM KREMİ
 • PROBİYOTİK TÜREVİ İÇEREN BAKIM KREMİ
 • PROBİYOTİK TÜREVİ İÇEREN GÖZ ÇEVRESİ BAKIM KREMİ
 • Daha fazlasını okuyun

  Dinlenmiş Görünen Aydınlık Gözler için 5 İpucu

  Vichy’i Keşfedin

  Dinlenmiş Görünen Aydınlık Gözler için 5 İpucu

  Uykusuzluk asla affetmez! Göz çevresinde oluşan mor halkalar, derinleşen çizgiler ve matlaşan bir cilt tonu görünümünde etkisi büyüktür. Tüm bunlara rağmen, birkaç ipucu ile dinlenmiş bir cilt görünümü elde etmek mümkün! İşte ipuçları…

  makaleyi okuyun

  go to top

  Skinconsult

  DERMATOLOGLAR İLE GELİŞTİRİLEN VE YAPAY ZEKA İLE DESTEKLENEN CİLT BAKIM ALGORİTMASI

  Sadece
  3 ADIMDA
  cilt analizi

  Fotoğrafını çek

  Profilini doldur

  Sonuçlarını öğren

  İnce çizgilerGüçlü yönün
  Göz-altı kırışıklıklarıCilt Bakım Önceliğin
  Sıkılık kaybı

  SKINCONSULTAI
  Keşfet

  circle1circle2circle3circle4