Tamam

Tamam İptal

Teşekkürler

Kapat

Cildinin Genç Kalması %80* Senin Elinde!

Vichy Slow Âge cilt bakım serisi, Probiyotik türevi Bifidus, bitki kökü Antioksidan ekstresi Baicalin, UV filtreleri ve Vichy 15 minerailli Termal Suyu’nun eşsiz birleşiminden oluşmuştur.

Cildinin Genç Kalması %80* Senin Elinde!

Probiyotik türevi Bifidus: Cilt Bariyerini Güçlendirici


Probiyotikler, sağlığa yararlı etkileri üzerine uzun yıllar çalışmalar yapılmış yaşayan mikroorganizmalardır.Bifidus, Bifidobakteriyum Longum bakterisinin fermenatasyonundan elde edilmiş bir probiyotik türevidir. Probiyotik türevi Bifidus cilt bariyerini güçlendirir ve cildi çevresel faktörlere karşı korur. Daha güçlü, sıkı ve nemlenmiş bir cilt, sağlıkla ışıldayan bir cilt görünümü oluşur.

Slow Age

Antioksidan gücü: Baicalin bitki kökü


Vichy Laboratuvarları, Çin’de bulunan binlerce bitki türü arasından Antioksidan özelliği olan Baicalin’i seçti. Yüksek UV ışınlarına ve soğuk havaya maruz kalmış Şensi bölgesinde direniş gösteren Baicalin, bu gücü köklerinden aldığı için “altın kök” olarak anılmaya başlandı.
Baicalin, 2000 yıldır geleneksel Çin tedavisinde kullanılan 50 önemli bitki türünden biridir. Vichy Laboratuvarları, Baicalin’in üstün antioksidan özelliğinden faydalanarak yepyeni bir cilt bakım serisi oluşturdu.

Vichy Mineral Suyu: Yatıştırıcı, Güçlendirici, Ferahlatıcı


Fransa volkanlarından gelen eşsiz Vichy Termal Suyu, 15 mineralle zenginleştirilmiştir ve her Vichy ürününün formülünde yer almaktadır. Cildi yatıştırır, güçlendirir ve ferahlatır. Cildin dış etkenlere karşı daha güçlü olmasını sağlarken, pH düzeyini dengelemektedir.

UV Filtreleri: Cildi güneşe karşı korur.

Cilt Bakımı için Ürün Önerileri

Slow Age Probiyotik Türevi İçeren Yaşlanma Karşıtı Gündüz Bakım Kremi

Slow Age Probiyotik Türevi İçeren Yaşlanma Karşıtı Gündüz Bakım Kremi

( 75 yorum )

<span>PROBİYOTİK TÜREVİ İÇEREN BAKIM KREMİ</span>

PROBİYOTİK TÜREVİ İÇEREN BAKIM KREMİ

( 8 yorum )

Slow Age Probiyotik Türevi İçeren Yaşlanma Karşıtı Göz Çevresi Bakım Kremi

Slow Age Probiyotik Türevi İçeren Yaşlanma Karşıtı Göz Çevresi Bakım Kremi

( 4 yorum )

go to top