Tamam

Tamam İptal

Teşekkürler

Kapat

Cildinizin Genç Kalması Sizin Elinizde

Her gün maruz kaldığınız çevresel faktörler ve yaşam tarzınız cilt yaşlanmasını %80’e kadarını etkiliyor. Ancak cilt yaşlanmasını yavaşlatarak, onun genç kalmasını sağlamak sizin elinizde!


Cildinizin genç kalması için olmazsa olmaz 2 önemli faktör: cildinizle barışık olmak ve ona en iyi şekilde bakmak…

Neden cildinizle barışmak bu kadar önemli?


Göz çevresinde birden ortaya çıkan ince çizgilerinizi fark ettiğinizde aklınıza “Yaşlanıyor muyum?” sorusu gelebilir. Bu soru ile birlikte, içten içe geleceği huzurla kabullenmek ve hayatınızda önemli yere sahip olan sağlık konusuna odaklanmak isteyebilirsiniz. Cildiniz için de aynısı geçerli. Sahip olduğunuz pozitif tavır ve düşünceler aslında bütününde güzel yaşlanma sürecinizi oluşturmaktadır. Bu nedenle, Vichy, kadınlara sağlıklı ve zarif bir şekilde yaşlanma lüksünü sunarak, yaşlanmalarını yavaşlatmaya yardımcı olarak onların gücüne güç katma misyonunu edindi.

Güzel Yaşlan: Bütünsel Yaklaşım


Cilt Temizleme
: Sağlıklı bir cildin en önemli özelliği temiz olmasıdır. Cildi temizlemek, gece gündüz cilt üzerinde biriken toksinler, fazla sebum, ölü hücrelerden kurtularak doğal ışığınızı yansıtmaya yardımcı olur. Bu yüzden uyumadan önce makyajınızı tamamen çıkarmanız çok önemlidir. Aksi takdirde, gözenekleriniz tıkanır ve cildiniz her gece yaşadığı doğal yenilenme sürecini doğru bir şekilde tamamlayamaz.

Ciltte derinlemesine bakım: Cildiniz için vazgeçilmez 3 nokta: Derinlemesine nemlendirme, bakım ve korumadır. Temizlemeden sonra yaptığınız bakım oldukça önemli bir yere sahiptir. Vichy Slow Âge cilt bakım ürün grubu eşsiz içerikleri sayesinde, daha güçlü, sıkı ve nemlenmiş bir cilt ile sağlıkla ışıldayan bir cilt görünümü kazandırır. İçeriğindeki Probiyotik türevi Bifidus, Antioksidan ekstresi bitki kökü Baicalin, UV filtreleri ve 15 mineralli Vichy Termal Suyu ile çevresel faktörlerin zararlı etkilerine karşı koruma kalkanı görevi görerek savaşır.

Yavaş ve güzel yaşlanın, daha genç görünün. Her gün maruz kaldığınız çevresel faktörlerin yanı sıra yaşam tarzınız da cildinizdeki kırışıklıkların oluşmasına neden olabilir. Beslenme alışkanlıklarınız, yaşadığınız stres ve duygu değişimleri de yaşam tarzınızın bir parçasıdır. Yeterli miktarda uyku (önerilen 8 saat), dengeli beslenme (ek besin takviyeleri de alabilirsiniz), bol balık tüketimi (yararını kaybetmemesi için yavaşça pişirilmiş), antioksidan içeren sebze ve meyveler… Hepsi sağlığınız için çok önemlidir. Stresten uzaklaşmak ve yaşadığınız hayatın tadını çıkarmak için kendinize mutlaka zaman ayırmalısınız. Mesela sevdiklerinizle birlikte doğada güzel bir yürüyüş iyi hissetmenize yardımcı olabilir.

Görünüşünüze dikkat edin. Genç görünen ve sağlıkla ışıldayan bir ciltten daha güzel bir makyaj bazı olabilir mi? Aynada kendinize gülümsediğinizde, bir anda modunuzun da yükseldiğini farkedeceksiniz. Kendini belli eden kırmızı bir ruj ile hem modunuzu hem de görünüşünüzü güzelleştirebilirsiniz!

Öz-güven: En iyi anti aging bakımı diyebiliriz. “Slow Cosmetics” yazarı Julien Kaibeck, aynada kendinize bakıp gülümsemenizi tavsiye ediyor. “Gülmek gerçekten mutluluğun kaynağı.” diyen Kaibeck, kendinizi iyi hissetmeye odaklanmanız tüm bu sürecin en temel gerekliliği olduğunu belirtiyor.

Tarih:

Cilt Bakımı için Ürün Önerileri

Slow Age Probiyotik Türevi İçeren Yaşlanma Karşıtı Gündüz Bakım Kremi

Slow Age Probiyotik Türevi İçeren Yaşlanma Karşıtı Gündüz Bakım Kremi

( 75 yorum )

Slow Age Probiyotik Türevi İçeren Yaşlanma Karşıtı Göz Çevresi Bakım Kremi

Slow Age Probiyotik Türevi İçeren Yaşlanma Karşıtı Göz Çevresi Bakım Kremi

( 4 yorum )

<span>PROBİYOTİK TÜREVİ İÇEREN BAKIM KREMİ</span>

PROBİYOTİK TÜREVİ İÇEREN BAKIM KREMİ

( 8 yorum )

go to top