getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = TR Test : 'TR/'

Kayıt işlemi sırasında girilen kişisel bilgilerimin bu kapsamda L’Oréal Türkiye Kozmetik Sanayi ve Ticaret A.Ş. (“L’Oréal”) tarafından elektronik ve fiziki kayıt yöntemleriyle kaydedileceğini, pazarlama ve tanıtım amaçlarıyla L’Oréal tarafından saklanacağını, işleneceğini yine pazarlama ve tanıtım amaçlarıyla L’Oréal iş ortaklarına, L’Oréal iştirakleri ve bağlı şirketlerine veya L’Oréal’in yurt dışındaki şirketlerine aktarılabileceğini biliyorum ve bu konuların tamamına açıkça onay veriyorum.

Bilgilerinize ulaşma, bilgilerinizi düzeltme ve silme hakkına daima sahipsiniz. Eğer ki böyle bir insiyatif almak isterseniz bu adrese mail atmanız yeterli:  [email protected]

Danışın: Kişisel Data Korunumu Politikası ve Yasal Uyarı.

Tamam

Tamamİptal

Teşekkürler

Kapat

Cildinizin Probiyotik Dozu Bifidus

Cildinizin Probiyotik Dozu Bifidus
  • favoris

“Bifidus” ile daha önce tanıştınız mı? Cevabınız hayır mı?

Siz bilmeseniz bile bağırsaklarınız bifidus ile çoktan tanıştı! Bifidus, bağırsaklarınızdaki zararlı bakterilerin büyümesini önlemeye yardımcı olan, onların bir numaralı dostu olan bakterilerdir.

Bifidus nedir?

Probiyotik türevi olan Bifidus, aslında maya bakterisi olarak da tanımlayabileceğimiz bir mikroorganizmadır. Genellikle fermente süt ürünlerinde doğal olarak bulunur. Besleyici yoğurtların içeriği için tercih edilir.Probiyotik türevi Bifidus, aynı zamanda cilt bakım ürünlerinin içeriğinde de kullanılır. Bifidus içeren ürünler ile yapılan çalışmalar çevresel faktörlere karşı cilt bariyerini güçlendirebilme ve cildin çevresel faktörlere karşı daha dirençli olmasında etkili olduğunu göstermiştir.

Bifidus içeren ürünlerin cilt bakımı üzerindeki kanıtlanmış etkisi

Hassas ciltli kadınlar üzerinde Bifidus içerikli cilt bakım ürünleri uygulanarak çeşitli testler yapıldı ve testler sonucunda pek çok etkiler elde edildi.Cilt bariyeri üzerindeki etkisi: Bifidus içerikli cilt bakım ürünlerini test eden kadınlarda, cildin daha güçlü hissedildiği ve cilt bariyerinin daha iyi yapılandırıldığı, cildin daha sağlıklı ve ışıltılı göründüğü belirtilmiştir.Cilt üzerindeki etkisi: Cilt anında nemlenmiş hisseder ve korunur. Gün geçtikçe cildin sağlıklı ışıltısı açığa çıkar. Cilt daha sıkı ve pürüzsüz hissedilir.  UV ışınlarına karşı cildi korur.

Cilt Bakımı için Ürün Önerileri

  • PROBİYOTİK TÜREVİ İÇEREN BAKIM KREMİ
  • PROBİYOTİK TÜREVİ İÇEREN BAKIM KREMİ
  • PROBİYOTİK TÜREVİ İÇEREN GÖZ ÇEVRESİ BAKIM KREMİ
  • Daha fazlasını okuyun

    go to top