Tamam

Tamam İptal

Teşekkürler

Kapat

Cildinizin Probiyotik Dozu Bifidus

“Bifidus” ile daha önce tanıştınız mı? Cevabınız hayır mı?

Siz bilmeseniz bile bağırsaklarınız bifidus ile çoktan tanıştı! Bifidus, bağırsaklarınızdaki zararlı bakterilerin büyümesini önlemeye yardımcı olan, onların bir numaralı dostu olan bakterilerdir.

Bifidus nedir?

Probiyotik türevi olan Bifidus, aslında maya bakterisi olarak da tanımlayabileceğimiz bir mikroorganizmadır. Genellikle fermente süt ürünlerinde doğal olarak bulunur. Besleyici yoğurtların içeriği için tercih edilir.Probiyotik türevi Bifidus, aynı zamanda cilt bakım ürünlerinin içeriğinde de kullanılır. Bifidus içeren ürünler ile yapılan çalışmalar çevresel faktörlere karşı cilt bariyerini güçlendirebilme ve cildin çevresel faktörlere karşı daha dirençli olmasında etkili olduğunu göstermiştir.

Bifidus içeren ürünlerin cilt bakımı üzerindeki kanıtlanmış etkisi

Hassas ciltli kadınlar üzerinde Bifidus içerikli cilt bakım ürünleri uygulanarak çeşitli testler yapıldı ve testler sonucunda pek çok etkiler elde edildi.Cilt bariyeri üzerindeki etkisi: Bifidus içerikli cilt bakım ürünlerini test eden kadınlarda, cildin daha güçlü hissedildiği ve cilt bariyerinin daha iyi yapılandırıldığı, cildin daha sağlıklı ve ışıltılı göründüğü belirtilmiştir.Cilt üzerindeki etkisi: Cilt anında nemlenmiş hisseder ve korunur. Gün geçtikçe cildin sağlıklı ışıltısı açığa çıkar. Cilt daha sıkı ve pürüzsüz hissedilir.  UV ışınlarına karşı cildi korur.

Cilt Bakımı için Ürün Önerileri

 • PROBİYOTİK TÜREVİ İÇEREN BAKIM KREMİ
 • PROBİYOTİK TÜREVİ İÇEREN BAKIM KREMİ
 • PROBİYOTİK TÜREVİ İÇEREN GÖZ ÇEVRESİ BAKIM KREMİ
 • Daha fazlasını okuyun

  Hem içeriden hem dışarıdan cildine kolajen bakımı yap!

  İçindekiler

  Hem içeriden hem dışarıdan cildine kolajen bakımı yap!

  Cilt bakımında kolajen içerikli kremler, enjekte edilebilir kolajen, içilebilir kolajen… Kolajen kaybının ciltteki etkilerine karşı 2019 yılında, hiç olmadığı kadar fazla seçeneğimiz var. İçilebilir kolajen, toz kolajen, kolajen hapları ve enjekte edilebilir kolajen gibi farklı kaynaklara sahip birçok kolajen içeren ürün tipi bulunabiliyor.
  Genç bir cilt için en önemli yapı taşı kolajenin ciltteki kaybını nasıl engelleriz?

  makaleyi okuyun

  go to top

  Skinconsult

  DERMATOLOGLAR İLE GELİŞTİRİLEN VE YAPAY ZEKA İLE DESTEKLENEN CİLT BAKIM ALGORİTMASI

  Sadece
  3 ADIMDA
  cilt analizi

  Fotoğrafını çek

  Profilini doldur

  Sonuçlarını öğren

  İnce çizgilerGüçlü yönün
  Göz-altı kırışıklıklarıCilt Bakım Önceliğin
  Sıkılık kaybı

  SKINCONSULTAI
  Keşfet

  circle1circle2circle3circle4