Tamam

Tamam İptal

Teşekkürler

Kapat

Doğal Bir Kaynak Vichy Mineralize Su | Vichy

Vichy Mineralize Su uzun bir volkanik tarihe sahiptir. Bu eşsiz termal suyun yoluna odaklanın. Sadece doğanın gerçekten bildiği bir sır.

Vichy Mineralize Su, zengin özelliklerini Auvergne volkanlarından çeker


Auvergne bölgesindeki Vichy şehrinde her şey hayat buluyor ve Vichy Mineralizing Water hikayesi, yeryüzü yüzeyinin yaklaşık 4000 metre altında başlar. Vichy Mineralizing Water, volkanik Auvergne kayasından geçerken mükemmel özelliklere sahiptir. Kaynağı: yağmur suyu volkanik toprağa doğru batar, binlerce yılda yavaş yavaş filtrelenir ve arındırılır. Bu büyük yolculuk, Auvergne yanardağlarının altında yaklaşık 4000 metreye kadar uzanıyor. Orada, sıcaklık suyun 140 ° C'nin üzerine kadar ısıtıldığı ve suya hızla yüzeye çıkmadan önce eriyik magmadan kaçan gazla karıştırıldığı kadar yoğun.

Volkanik derinliklerden cilt bakımına kadar


Vichy Mineralizing Water bu hızlı yükseliş sırasında yaratılmıştır. Paleozoyik çağın ( yaklaşık 500 milyon yıl önce oluşmuş) kristalin kayalardan geçerek suyun mineraller ve eser elementler açısından son derece zengin olduğu bir gezi. Karışımın koşulları o kadar özel ki su mükemmelleşiyor. Yüzeye giden yolda, soğur ve  yaklaşık 27.3 ° C'lik bir sıcaklıkta yayılır. Ancak sadece doğa bu "maden bahçesinin" sırlarını gerçekten bilir.

Vichy Mineralize Suyu'nu Fransa'nın en zengin maden sularından biri yapan bu volkanik geçmişi. Onun 15 mineralleri demir, potasyum, kalsiyum, manganez ve hatta florin, lityum, brom içerir ... cildin zararlı unsurlara karşı daha güçlü olmasını sağlamaya yardımcı bir sudur. Vichy Laboratuarları Üretim Tesisinde Kalite Müdürü Odile Roussez'in açıklamalarına göre, bugün Vichy Mineralizing Water, "eski kaplıcanın altında, yüzeysel suyun herhangi bir kirliliğinin tam olarak yok olmasını sağlayan özel ve korumalı bir yerde kaynağında yakalanmaktadır" .

Lucas Kaynağı
Vichy-Mineralizing-Water-a-natural-resource

Cilt Bakımı için Ürün Önerileri

Vichy Mineralli Volkanik Suyu

Vichy Mineralli Volkanik Suyu

( 3 yorum )

3'ü 1 Arada Yüz Temizleyici

3'ü 1 Arada Yüz Temizleyici

( 1 yorum )

Çift Fazlı Göz Makyaj Temizleyici

Çift Fazlı Göz Makyaj Temizleyici

Yüz Tazeleyici Tonik

Yüz Tazeleyici Tonik

Yüz Temizleyici Köpük

Yüz Temizleyici Köpük

( 1 yorum )

go to top