getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = TR Test : 'TR/'

Kayıt işlemi sırasında girilen kişisel bilgilerimin bu kapsamda L’Oréal Türkiye Kozmetik Sanayi ve Ticaret A.Ş. (“L’Oréal”) tarafından elektronik ve fiziki kayıt yöntemleriyle kaydedileceğini, pazarlama ve tanıtım amaçlarıyla L’Oréal tarafından saklanacağını, işleneceğini yine pazarlama ve tanıtım amaçlarıyla L’Oréal iş ortaklarına, L’Oréal iştirakleri ve bağlı şirketlerine veya L’Oréal’in yurt dışındaki şirketlerine aktarılabileceğini biliyorum ve bu konuların tamamına açıkça onay veriyorum.

Bilgilerinize ulaşma, bilgilerinizi düzeltme ve silme hakkına daima sahipsiniz. Eğer ki böyle bir insiyatif almak isterseniz bu adrese mail atmanız yeterli:  [email protected]

Danışın: Kişisel Data Korunumu Politikası ve Yasal Uyarı.

Tamam

Tamamİptal

Teşekkürler

Kapat
Güneş Koruyucu Bakım

Güneş Koruyucu Bakım

Cildi, UV ışınlarının neden olduğu güneşin zararlı etkilerinden korumak, gençliğinizi ve sağlığınızı devam ettirmenizde çok önemli bir adımdır. Fakat doğru güneş kremini seçtiğimizden nasıl emin olabiliriz? Cildimizin ihtiyaçları hangi dokudaki ürünler en iyi karşılar? Cildimize zarar vermeden sağlıklı bronzluğu nasıl elde edebilirsiniz? 

Bu bölümde, güneş bakımıyla ilgili SPF’ten UV ışınlarına kadar tüm sorularınızın cevaplarını bulabilirsiniz. Bizim dileğimiz, güzelliğinizi yaşam boyu sürdürebilmeniz için güneşten korumanın neden bu kadar önemli olduğunu anlamanız noktasında size yardımcı olabilmek.

Daha fazlasını okuyun

go to top