getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = TR Test : 'TR/'

Kayıt işlemi sırasında girilen kişisel bilgilerimin bu kapsamda L’Oréal Türkiye Kozmetik Sanayi ve Ticaret A.Ş. (“L’Oréal”) tarafından elektronik ve fiziki kayıt yöntemleriyle kaydedileceğini, pazarlama ve tanıtım amaçlarıyla L’Oréal tarafından saklanacağını, işleneceğini yine pazarlama ve tanıtım amaçlarıyla L’Oréal iş ortaklarına, L’Oréal iştirakleri ve bağlı şirketlerine veya L’Oréal’in yurt dışındaki şirketlerine aktarılabileceğini biliyorum ve bu konuların tamamına açıkça onay veriyorum.

Bilgilerinize ulaşma, bilgilerinizi düzeltme ve silme hakkına daima sahipsiniz. Eğer ki böyle bir insiyatif almak isterseniz bu adrese mail atmanız yeterli:  [email protected]

Danışın: Kişisel Data Korunumu Politikası ve Yasal Uyarı.

Tamam

Tamamİptal

Teşekkürler

Kapat
Hassas Cilt

Hassas Cilt

Gerginlik, yanma hissi, kızarıklık ... Artık daha fazlasında dayanamayacak mısınız? Hassas cildinizi şımartmanın zamanı geldi. Cilt tipinizin ekstra özel bir bakıma ihtiyacı var.

Hassas ciltler için en iyi ürünleri nasıl seçeceğinizi öğrenin ve bu cilt reaksiyonlarını yatıştıracak en iyi tekniği günlük olarak uygulayın. Hassas cildinizin mükemmel bir görünüm kazanması ve harika hissetmesi için bir güzellik rutini.

    go to top