getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = TR Test : 'TR/'

Kayıt işlemi sırasında girilen kişisel bilgilerimin bu kapsamda L’Oréal Türkiye Kozmetik Sanayi ve Ticaret A.Ş. (“L’Oréal”) tarafından elektronik ve fiziki kayıt yöntemleriyle kaydedileceğini, pazarlama ve tanıtım amaçlarıyla L’Oréal tarafından saklanacağını, işleneceğini yine pazarlama ve tanıtım amaçlarıyla L’Oréal iş ortaklarına, L’Oréal iştirakleri ve bağlı şirketlerine veya L’Oréal’in yurt dışındaki şirketlerine aktarılabileceğini biliyorum ve bu konuların tamamına açıkça onay veriyorum.

Bilgilerinize ulaşma, bilgilerinizi düzeltme ve silme hakkına daima sahipsiniz. Eğer ki böyle bir insiyatif almak isterseniz bu adrese mail atmanız yeterli:  [email protected]

Danışın: Kişisel Data Korunumu Politikası ve Yasal Uyarı.

Tamam

Tamamİptal

Teşekkürler

Kapat
Hassas Saç Derisi

Hassas Saç Derisi

Saç derinizde kuruluk veya kaşıntı mı hissediyorsunuz? Bunlar hassas saç derisinin belirtileridir. Ve dezavantajlarını günlük hayatınızda hissedersiniz.

Hassas saç derisinde hangi şampuanı kullanmalısınız? Kaşıntıyı nasıl önleyebilirsiniz? Saç derinizdeki kuruluk ve gerginliğe son vermek için kullanılan püf noktalar nelerdir? Saç derisi duyarlılığını şiddetlendirmeden saçınızı renklendirir veya düzleştirebilir misiniz? Sorularınız için tüm cevapları bu bölümde bulabilirsiniz.

    go to top