getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = TR Test : 'TR/'

Kayıt işlemi sırasında girilen kişisel bilgilerimin bu kapsamda L’Oréal Türkiye Kozmetik Sanayi ve Ticaret A.Ş. (“L’Oréal”) tarafından elektronik ve fiziki kayıt yöntemleriyle kaydedileceğini, pazarlama ve tanıtım amaçlarıyla L’Oréal tarafından saklanacağını, işleneceğini yine pazarlama ve tanıtım amaçlarıyla L’Oréal iş ortaklarına, L’Oréal iştirakleri ve bağlı şirketlerine veya L’Oréal’in yurt dışındaki şirketlerine aktarılabileceğini biliyorum ve bu konuların tamamına açıkça onay veriyorum.

Bilgilerinize ulaşma, bilgilerinizi düzeltme ve silme hakkına daima sahipsiniz. Eğer ki böyle bir insiyatif almak isterseniz bu adrese mail atmanız yeterli:  [email protected]

Danışın: Kişisel Data Korunumu Politikası ve Yasal Uyarı.

Tamam

Tamamİptal

Teşekkürler

Kapat
Karma Cilt

Karma Cilt

Bu cildin farklı bölgelerinin farklı cilt tipi özelliklerini gösterdiği bir cilt türüdür. Karma cilt tipinin ihtiyaçları mevsimlere hatta cildin farklı bölgelerine göre değişiklik gösterir.Karma cildinizi her gün daha da güzelleştirecek olan şey nedir?

Karma ciltler için en iyi yüz bakım ürünleri nelerdir? Nem ve tazelik ihtiyaçlarınızı kar
şılayabilecek özel dokular mevcut mu? Bu soruların (ve kendinize sormaya devam edeceğiniz daha fazla soruyu) tüm cevaplarını karma ciltlere ayrılmış bu bölümde bulabilirsiniz.

    Daha fazlasını okuyun

    go to top