Tamam

Tamam İptal

Teşekkürler

Kapat

Kendiniz İçin En Uygun Sporu Bulun!

Boş zaman mı yok? Ya motivasyon? Nereden başlayacağınız hakkında bir fikriniz yok mu? Sorun değil. İster spor salonu meraklıları veya yeni başlayanlar olsun, hayat tarzınıza en uygun sporu bulmak için ipuçlarımızı okuyun.

Kendiniz İçin En Uygun Sporu Bulun!

Çok meşgulüm

İş, çocuklar ve evin düzenini korumak arasında kendiniz için günde on dakika bulabiliyorsanız şanslısınız. Koşu, her iki hayatın da en iyisini verir; zihninize rahatlamak için bir şans ve vücudunuza formda kalma fırsatı sunuyor. İster jogging yapın, ister koşun; herhangi biriyle güne erken başlamak size verimli bir gün için zemin hazırlar.

Çok yorgunum

İşyerinde uzun bir günün ardından spor salonuna gitme fikri sizi mutsuz ediyorsa, stresli bir haftadan sonra vücudunuzun rahatlamasına yardımcı olacak nazik, düşük yoğunluklu bir aktivite seçin. Yüzme, kaslarınızı ter atmadan hareket ettirmek için idealdir. Günün sonunda suya yaptığınız bir dalış daha iyi uyumanıza da yardımcı olacaktır.

Çok sabırsızım

Diyelim ki spor salonuna gitmek değil de, vücudunuzun gözle görülür şekilde şekil alması için sekiz haftalık emek, ter ve gözyaşı gerektiği sizi delirtiyor. Eğer motiveyseniz, ancak sonuçları daha hızlı görmek istiyorsanız, spor salonunda iken ilerlemenizi takip edebilmeniz için telefonunuza yükleyebileceğiniz spor aplikasyonlarını kullanabilirsiniz.

Ben bir işkoliğim

Kötü fitness alışkanlıklarını geride bırakmaya gelince, burada dikkat etmeniz gereken en önemli nokta ofis saatlerinize uyan bir rutini seçmektir. Kickboks veya SoulCycle derslerine katılarak düzenli bir egzersiz yapmaya karar vermek, yalnızca ofisten ayrılmanızı teşvik etmekle kalmaz; aynı zamanda iş dışında yeni arkadaşlar edinmek için de mükemmel bir fırsattır.

Kolayca herşeyden sıkılırım

Egzersiz yaparken hızlı bir şekilde motivasyonuzu kaybederseniz, fitness programınıza HIIT (yüksek yoğunluklu ara eğitimi) eklemeyi düşünün. Tabata eğitimi olarak da bilinen HIIT, 30-40 saniyelik yoğun bir faaliyetle başlar ve sonrasınd 10-20 saniye daha nazik bir egzersiz onu takip eder. Bu şekilde yapılan egzersiz tekrarlanarak devam eder- tek bir egzersiz ile motivasyon sağlamak için mücadele eden kadınlar için idealdir.

Daha fazlasını okuyun

Cildinizin Genç Kalması Sizin Elinizde

Gizli Yaşlanma

Cildinizin Genç Kalması Sizin Elinizde

Her gün maruz kaldığınız çevresel faktörler ve yaşam tarzınız cilt yaşlanmasını %80’e kadarını etkiliyor. Ancak cilt yaşlanmasını yavaşlatarak, onun genç kalmasını sağlamak sizin elinizde!

makaleyi okuyun

go to top

Skinconsult

DERMATOLOGLAR İLE GELİŞTİRİLEN VE YAPAY ZEKA İLE DESTEKLENEN CİLT BAKIM ALGORİTMASI

Sadece
3 ADIMDA
cilt analizi

Fotoğrafını çek

Profilini doldur

Sonuçlarını öğren

İnce çizgilerGüçlü yönün
Göz-altı kırışıklıklarıCilt Bakım Önceliğin
Sıkılık kaybı

SKINCONSULTAI
Keşfet

circle1circle2circle3circle4