getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = TR Test : 'TR/'

Kayıt işlemi sırasında girilen kişisel bilgilerimin bu kapsamda L’Oréal Türkiye Kozmetik Sanayi ve Ticaret A.Ş. (“L’Oréal”) tarafından elektronik ve fiziki kayıt yöntemleriyle kaydedileceğini, pazarlama ve tanıtım amaçlarıyla L’Oréal tarafından saklanacağını, işleneceğini yine pazarlama ve tanıtım amaçlarıyla L’Oréal iş ortaklarına, L’Oréal iştirakleri ve bağlı şirketlerine veya L’Oréal’in yurt dışındaki şirketlerine aktarılabileceğini biliyorum ve bu konuların tamamına açıkça onay veriyorum.

Bilgilerinize ulaşma, bilgilerinizi düzeltme ve silme hakkına daima sahipsiniz. Eğer ki böyle bir insiyatif almak isterseniz bu adrese mail atmanız yeterli:  [email protected]

Danışın: Kişisel Data Korunumu Politikası ve Yasal Uyarı.

Tamam

Tamamİptal

Teşekkürler

Kapat
Makyaj

Makyaj

Işıl ışıl, aydınlık bir cilt için makyajınızı nasıl uygularsınız? Hiç merak ettiniz mi? Cilt lekelerinizin ve aknelerinizin kamuflajı hangi ürünlerin en iyi olduğunu bilmek ister misiniz? Fondöten, BB krem veya concelearı nasıl uygulayacağınızı hatta hangisini seçeceğinizden bile emin değil misiniz? Vichy'nin güzellik uzmanları, cildinizin en iyi görünümü kazanması için buradalar! Kusursuz, parlayan ciltler için makyaj becerilerinizi nasıl mükemmelleştireceğinizi profesyonellerimizden dinleyin.

Daha fazlasını okuyun

go to top