Tamam

Tamam İptal

Teşekkürler

Kapat

Vichy Mineralize Su, doğal bir kaynak

  • favoriler

Vichy Mineralize Su uzun bir volkanik tarihe sahiptir. Bu eşsiz termal suyun yoluna odaklanın. Sadece doğanın gerçekten bildiği bir sır.

Vichy Mineralize Su, zengin özelliklerini Auvergne volkanlarından çeker


Auvergne bölgesindeki Vichy şehrinde her şey hayat buluyor ve Vichy Mineralizing Water hikayesi, yeryüzü yüzeyinin yaklaşık 4000 metre altında başlar. Vichy Mineralizing Water, volkanik Auvergne kayasından geçerken mükemmel özelliklere sahiptir. Kaynağı: yağmur suyu volkanik toprağa doğru batar, binlerce yılda yavaş yavaş filtrelenir ve arındırılır. Bu büyük yolculuk, Auvergne yanardağlarının altında yaklaşık 4000 metreye kadar uzanıyor. Orada, sıcaklık suyun 140 ° C'nin üzerine kadar ısıtıldığı ve suya hızla yüzeye çıkmadan önce eriyik magmadan kaçan gazla karıştırıldığı kadar yoğun.

Volkanik derinliklerden cilt bakımına kadar


Vichy Mineralizing Water bu hızlı yükseliş sırasında yaratılmıştır. Paleozoyik çağın ( yaklaşık 500 milyon yıl önce oluşmuş) kristalin kayalardan geçerek suyun mineraller ve eser elementler açısından son derece zengin olduğu bir gezi. Karışımın koşulları o kadar özel ki su mükemmelleşiyor. Yüzeye giden yolda, soğur ve  yaklaşık 27.3 ° C'lik bir sıcaklıkta yayılır. Ancak sadece doğa bu "maden bahçesinin" sırlarını gerçekten bilir.

Vichy Mineralize Suyu'nu Fransa'nın en zengin maden sularından biri yapan bu volkanik geçmişi. Onun 15 mineralleri demir, potasyum, kalsiyum, manganez ve hatta florin, lityum, brom içerir ... cildin zararlı unsurlara karşı daha güçlü olmasını sağlamaya yardımcı bir sudur. Vichy Laboratuarları Üretim Tesisinde Kalite Müdürü Odile Roussez'in açıklamalarına göre, bugün Vichy Mineralizing Water, "eski kaplıcanın altında, yüzeysel suyun herhangi bir kirliliğinin tam olarak yok olmasını sağlayan özel ve korumalı bir yerde kaynağında yakalanmaktadır" .

Lucas Kaynağı
Vichy Mineralize Su, doğal bir kaynak

Cilt Bakımı için Ürün Önerileri

  • Vichy Mineralli Volkanik Suyu
  • 3'Ü 1 ARADA TEMİZLEYİCİ
  • CANLANDIRICI TEMİZLEME JELİ
  • ÇİFT FAZLI GÖZ MAKYAJ TEMİZLEYİCİ
  • TAZELEYİCİ TONİK
  • Daha fazlasını okuyun

    go to top