Tamam

Tamam İptal

Teşekkürler

Kapat

Vichy Termal Suyu Hakkında Bilmediğiniz 10 Şey | Vichy

Fransız volkanlarının derinliklerinden gelen Vichy Termal Suyu , derinliklerdeki yolculuğu boyunca birçok temel mineral ve elementi taşır. Peki diğer sırları nelerdir?

Vichy Termal Suyu Hakkında Bilmediğiniz 10 Şey | Vichy

85 yıl önce keşfedilen bir suyun sıradışı gücü
Vichy kasabasından bir Fransız doktor olan Dr. Haller, 1931'de Vichy Termal Suyunun gücünü keşfetti. Daha sonra bu suyun cilt üzerindeki faydalarını incelemeye başladı ve böylece Vichy kozmetik markası yaratıldı.

Vichy Termal Su, 4000 metre derinlikteki eşsiz yolculuk
Auvergne bölgesindeki mikroskobik fay hatları boyunca aşağıya yağmur suyu sızar ve bu sular kristal bir zeminde yol almaya devam eder. Magmatik kayaçlarla temas halinde su, 15 mineralle donatılır. 4000 metrelik derinlikte bu yolculuk binlerce yıldır devam ediyor ve sonar sadece birkaç hafta içinde suyun bu yolculuğu aksi yönde akmaya başlar. Vichy suyu yaklaşık 15 metre derinlikteki kaynağından toplanır.

Su 140 C’e kadar ısınır
Yeraltındaki uzun yolculuğunda,Vichy Termal Suyu doğal olarak ısıtılır. Derinliği 4000 metreye ulaştığında, 140 ° C'ye ulaşır ve karbondioksit ile infekte olur.

Eşsiz minerallerle zenginleştirilmiş Vichy suyu
Vichy Mineralize Suyu mükemmel rotası sayesinde 5.2 g/l gibi olağanüstü bir konsantrasyonda 15 mineralle zenginleştirilmiştir. Dahası, mineral bakımından oldukça fazla çeşitlilik içeren ve eser elementlerce en zenginidir.

3 adımda güzellik getiren su
Vichy Mineralizing Water cildi yeniden güçlendirir ve dengeler. Birçok özelliği sayesinde cildi dış etkenlere karşı korumaya yardımcı olur (UV, kirlilik ...).

Vichy Termal Suyu’nun Güvenilirliği
Vichy Termal Suyu  sıkı bir şekilde denetlenir. Etkinliklerini kontrol etmek için, tüm formülasyonlar dermatolojik kontrol altında değerlendirilir.

Vichyle daha güçlü bir cilt
Vichy Water, formülasyonu ve zengin mineral içeriği sayesinde kirlilik ve UV gibi hergün karşılaştığınız düşmanlarla mücadele etmek için cildin daha fazla güçlenmesini sağlar.

Vichy Termal Suyu hassas cildiniz için yatıştırıcı etkiye sahiptir.
Yatıştırıcı bir güce sahiptir. Hasar görmüş, hatta hassas ciltleri yatıştırmaya ve rahatlatmaya yardımcı olur.

Tüm Vichy ürünlerinin aktif içeriğini oluşturur.
Eşsiz faydalar sağlayan Vichy Termal Suyu, tüm Vichy yüz bakım ürün yelpazesine dahil edilmiştir.

go to top