getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = TR Test : 'TR/'

Kayıt işlemi sırasında girilen kişisel bilgilerimin bu kapsamda L’Oréal Türkiye Kozmetik Sanayi ve Ticaret A.Ş. (“L’Oréal”) tarafından elektronik ve fiziki kayıt yöntemleriyle kaydedileceğini, pazarlama ve tanıtım amaçlarıyla L’Oréal tarafından saklanacağını, işleneceğini yine pazarlama ve tanıtım amaçlarıyla L’Oréal iş ortaklarına, L’Oréal iştirakleri ve bağlı şirketlerine veya L’Oréal’in yurt dışındaki şirketlerine aktarılabileceğini biliyorum ve bu konuların tamamına açıkça onay veriyorum.

Bilgilerinize ulaşma, bilgilerinizi düzeltme ve silme hakkına daima sahipsiniz. Eğer ki böyle bir insiyatif almak isterseniz bu adrese mail atmanız yeterli:  [email protected]

Danışın: Kişisel Data Korunumu Politikası ve Yasal Uyarı.

Tamam

Tamamİptal

Teşekkürler

Kapat
Cildiniz ve Menopoz

Cildiniz ve Menopoz

Bir kadının hayatında son derece önemli bir dönem olan menopoz, iç huzurun iyimserliğe eşlik ettiği bir yaş olan 50 dolaylarında başlar.

Menopozun kadın cildi üzerindeki etkileri nelerdir? Cildi dolgunlaştırıp sıkılaştırmak ve aydınlık bir cilt görünümü elde etmek için hangi ürünler mevcuttur? Uzmanlardan ipuçları ve tavsiyeleri bulabilirsiniz. Bu bölümde, menopoz döneminde ışıltılı ve parlak bir cilde sahip olmak için güzellik ve enerji sırlarını keşfedebilirsiniz.

    Daha fazlasını okuyun

    go to top