getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = TR Test : 'TR/'

Kayıt işlemi sırasında girilen kişisel bilgilerimin bu kapsamda L’Oréal Türkiye Kozmetik Sanayi ve Ticaret A.Ş. (“L’Oréal”) tarafından elektronik ve fiziki kayıt yöntemleriyle kaydedileceğini, pazarlama ve tanıtım amaçlarıyla L’Oréal tarafından saklanacağını, işleneceğini yine pazarlama ve tanıtım amaçlarıyla L’Oréal iş ortaklarına, L’Oréal iştirakleri ve bağlı şirketlerine veya L’Oréal’in yurt dışındaki şirketlerine aktarılabileceğini biliyorum ve bu konuların tamamına açıkça onay veriyorum.

Bilgilerinize ulaşma, bilgilerinizi düzeltme ve silme hakkına daima sahipsiniz. Eğer ki böyle bir insiyatif almak isterseniz bu adrese mail atmanız yeterli:  [email protected]

Danışın: Kişisel Data Korunumu Politikası ve Yasal Uyarı.

Tamam

Tamamİptal

Teşekkürler

Kapat
Saç Bakımı

Saç Bakımı

Kepekli, cansız, sönük ve zayıf saçlarınızdan bıktınız mı? Ya da dökülen saçlarınızdan? Tüm saç problemleriniz için Vichy size yardımcı olabilir.

Kırılmış, kuru veya dökülen saçlardan hassas saç derisi ve köklerine kadar tüm saç bakımı problemlerinizin çözümlerini burada bulabilirsiniz. Uzmanlarımızın tavsiyeleriyle saçlarınızı güçlendirebilir, saç yoğunluğunu artırabilir ve daha parlak saçlara sahip olabilirsiniz. Genel olarak saç sağlığınızı artırabilir, saçların canlılığını ve görünüşünü iyileştirebilirsiniz.

Daha fazlasını okuyun

go to top